Homo-aktualka

Elden Ring

Czyli jak wydać 99% budżetu na panienki, a za resztę zakupić wódki i znaleźć kogoś kto za kilka flaszek zrobi całą grę, oczywiście jej przed pracą wypijając.

Zaczynając historię od początku, to pewnego wspaniałego popołudnia napotkałem niebieski zwiastun zagłady, prawda że uroczy?

Już wtedy słyszałem o tej strasznej katastrofie którą zapowiadał, ale byłem przekonany że mnie ona nie dotknie. Jakże się myliłem! I niech to też dla was będzie przestroga, gdyż nawet jeśliście odporni na niewieście pokusy, to ten demon nie wabi was tylko ładnymi oczętami, czy zgrabnymi cyckami, ale uaktywnia swoich dotąd ukrytych chowańców, którzy ciemnym mocą ulegając za młodu, duszę diabłu oddali i w skrytości wielkiej twych bliskich i przyjaciół udawali, ażeby cię znienacka zaatakować i do ów bezbożnego kultu przyłączyć. Dlatego jeśli ktokolwiek w twoim otoczeniu zacznie grać w Elden Ringa, albo co gorsza tą grę wychwalać, czy, o zgrozo!, innych do niej namawiać, wtedy kontakty z nim zerwij czym prędzej i módl się by wpadł w ogień wiekuisty, który tą pustą, poczłowieczą skorupę w popiół obróci, gdyż takie zachowanie jasno dowodzi iż zarówno serce, dusza jak i rozum którymi człowiek z natury jest obdarzon, już dawno w nieszczęśniku umarły, jeno ciało jako pustą formę zostawiając i prześwięte dzieło w lichą marę przemieniając, która jeno z wierzchu ku ludziom podobna, nie dość że ona sama przeklęta i żywot jej mary, to włócząc się, wbrew natury prawu, ciągle po żyjących świecie innych przeklina  i do gry namawia.

Ja sam tego świadkiem, bo żem wpierw ponętnym ciałem skuszony, a potem diabelskich chórem omaniony, żem wkroczył na złego ścieżkę i nieopacznie, zagrać w to chciałem, lecz się nie dało. Gdyż to jeno z nazwy grą jest, w praktyce zaś to bardziej tortur narzędzie, niźli coś co ma rozrywce służyć i grą w tylko w propagandzie szubrawców nazwać to można. Ów twór pomiotów szatańskich, gdyż żaden człowiek tak nikczemnych pomysłów nie zrodzi, uderza w same idee przyświecające wszystkim narodom i urąga wszelakim dobrym gier praktyką, jeszcze zanim uruchomić się raczy, gdyż modowanie tego jest jak wleczenie jaj po asfalcie, bolesne, długie, chociaż trasa krótka i nic dobrego z tego wyniknąć nie może. Miast prostego sposobu cieszącego się wsparciem zarówno potężnego stema jak i chwalebnego nexusa, są to czarcie rytuały których człowiek pojąc nie może i wspierać się programami zdobytymi w najgłębszej czeluści internetowej degeneracji, a i nawet z ich pomocą obciążone są straszną wadą, mianowicie, nie działają. A to dla pojedynczego gracza tylko przeprawa! Multi strzeżone jest licznymi urokami które całkowicie zdusić ten jakże piękny pęd miłości! A nawet jeśli któryś ze śmiałków zdoła i te pogańskie obyczaje przełamać to i tak zostanie wnet wytropiony przez ogary hadesa i za bramę wyrzucony, ot chociażby za majtek ubranie.

A konkretnie, to za te cudowne majteczki

Jednak jeśli ten pozorny zamach na kreatywność, który pod płaszczykiem zniszczenia swobody, wprowadza rzecz jeszcze gorszą, uniemożliwiając sprytnym adeptom sztuki dobroci, stworzenie na tej zepsutej kanwie nowej, wspaniałej przygody, pętając nas i skazując na wieczne męki w ów ohydnej imitacji gry, was nie zraził i bezrozumnie brnęliście w to dalej, to już na poziomie polityki prywatności oczom waszym ukazać się musiało następne bluźnierstwo. O ile dotychczasowe ich działania nie pozostawiały wątpliwości iż jako wrogowie wszelakiej wolności z pewnością nie przegapią żadne okazji ażeby komputerowemu bastionowi swobód dotkliwy cios zadać, ale tak plugawej obrazy zapewne nikt się nie spodziewał. Oni Mnie! Pecetowca! Z konsolowym plebsem zrównali! Jak oni śmią śmieć na pc’towej  wersji podpowiedzi na pady ukazywać?! Ale mniejsza z tym, tą okrutną zniewagę szło w opcjach zmienić i jako jedną z nielicznych rzeczy na dobrą drogę sprowadzić.

Ale im głębiej w las tym więcej nieoznakowanych mogił. Już kreacja postaci udowodniła że nie pracowali nad tą grą bezrozumni studenci, ani pijani żule, lecz mroczne siły we własnej osobie, gdyż jaki człowiek byłby w stanie wymyślić tak nie intuicyjny system? Tam okienka i wartości wybierało się strzałkami, a zatwierdzało ,,e”. Kto, u licha, taką bękarcią chimerę stworzył? Miast strzałek + enter, albo wads + e, czy też obu naraz, jak to robią bardziej oświeceni programiści, tak ażeby każdemu wygodnie było to oni takie potworka stworzyli, jakiego nawet w annałach ,,przeklętych monstrów informatyzacji” nie odnotowano! A to zaledwie wierzchołek góry lodowej.

A tu jest wybitny suchar Gura lodowa

Wiecie jakim przyciskiem się skacze?

Tak zgadliście to ,,f”!

Tak jak fuck Elder Ring, bo przecież chyba nie oczekiwaliście że klawisz skoku będzie się w jakikolwiek sposób kojarzył ze skokiem? Ale będę szczery, to jeszcze idzie zmienić, ale wiedzie czego nie idzie? Reszty popapranych ustawień, np. możesz mieć jednocześnie kilka różnych broni i czarów, ale nie możesz ich przypisać po ludzku do cyferek, tylko po szatańsku musisz zmieniać je z przeskokiem co jeden. A ja… A ja wziąłem sobie maga, czy tam alfabetę, czy innego astrologa. I się okazało że się mana nie regeneruje, oczywiście okazało się to zaraz po tym jak całą zmarnowałem na skrzynie i sprawdzanie jak to działa, więc na pierwszego bosa, jak na maga przystało, poszedłem z pedalskim mieczykiem. Zresztą potem też z latałem jak ostatni dureń z mieczem bo było mi szkoda many. Taka logika Elden Ringa, chcesz grać magiem? To lataj jak jełop z mieczem, pewnie jakbym wziął woja to bym nic tylko deszcze meteorytów przywoływał, żeby mi się mieczyk nie stępił. Do tego oczywiście, koszmarna praca kamery, nieintuicyjne celowanie, nieznany, lecz mały zasięg czarów, zaklęcia ładują się wolno, a wrogowie biją szybko, a że każdy cios rozprasza zaklęcie więc nawet jak chciałem poczarować, to wyglądało to tak że raz czar rzucam i pół godziny spierdalam, żeby być dość daleko od nich by nie oberwać podczas rzucania zaklęć. Tak drogie dzieci, w tym badziewiu mag to sprinter z mieczem.

Podsumowując, za dawnych Sokratesa czasów, mądrość, prawość i uroda nieodzownie sobie towarzyszyły, ale podłe demony w końcu nauczyły się przybierać ładne kształty, podczas gdy rozumu i prawości po dziś dzień im brakuje, więc podziwiajcie ich piękno pn. na naszym discordzie, ale w ich gierki nie grajcie, a sama gra jest -2/10, jak wspominałem, jeśli chcecie pooglądać panienki to zapraszam na naszego discorda, a jak chcecie grać w to coś, to przyjdźcie na naszego discorda i oglądajcie śliczne niewiasty i słodkie kotki aż wam przejdzie, a jak ktoś wam poleci ów sił szatańskich wybryk, to wrzućcie go do rzeki, np. do Odry.

Homo rozdziały:
Homo cycki 1: Homo-czytnik, MD
Homo cycki 2: Homo-czytnik, MD
Tylko homo, cycki łamią regulamin szkoły: Homo-czytnik, MD
Homo gwałty: Homo-czytnik, MD
I uzupełnienie Homo-rozdziałów już dawno na stronie dostępnych, ale na MD nie wrzuconych:
One też chciały zostać wybrane: MD
Przyjaciele na zawsze: MD
I jeszcze raz zapraszam na discorda

Jedna myśl w temacie “Homo-aktualka”

Możliwość komentowania jest wyłączona.