O miłości słów kilka

Jutro Walentynki. Z tej okazji chciałbym wszystkim szczęśliwie zakochanym, życzyć jak najwięcej radości z ich związku. Nie zapomnijcie jutro obdarować swojej lepszej połówki jakimś prezentem. Mogą być kwiatki, mogą być czekoladki, najważniejszy i tak jest gest.

Nieszczęśliwie zakochanym zaś pragnę przypomnieć, że tzw. Walentynki to jedynie wytwór zgniłego kapitalizmu, nastawiony na spieniężenie czegoś, czego rzekomo na pieniądze przeliczyć się nie da. Dlatego jeśli rozpaczacie, że nie macie z kim spędzić tego dnia, to pomyślcie sobie o tych wszystkich pieniążkach, które dzięki temu zaoszczędzicie. A jeśli nie jesteście materialistami, i oszczędzone pieniądze nie ukoją waszego bólu i samotności, to polecam skanalcję. Z własnego doświadczenia wiem, że nic tak nie leczy złamanego serca, jak nakurwianie rozdziałów po nocach. No, chyba że alkohol. Ale alkohol jest drogi, niezdrowy i prowadzi do alkoholizmu, a skanlacje rozwijają duszę i ciało!

Można też sobie poczytać rozdziały, chociaż to raczej krótkotrwała ulga. Na szczęście dziś Załoga wyszła naprzeciw oczekiwaniom jej czytelników i oferuje Wam całkiem tłuściutkie aktu.
Mamy dwa nowiutkie rozdziały Mieruko:
20: Reader MD
21: Reader MD
Oraz garść łanszotów, coś dla tych zakochanych szczęśliwie:
Panienka z Okienka: Reader MD
Pocky Day: Reader MD
I dla tych samotnych:
Dobrej Nocy Mieruko (NSFW): Reader E-hentai
Takie Tam o Robieniu Jelenia z Chłopa (dla jego dobra) (NSFW): Reader E-hentai

No i jeszcze tradycyjnie piosenka na koniec:

A teraz proszę o wybaczenie. Byleco zaprosił mnie jutro na randkę, więc muszę się przyszykować. Jakby ktoś chciał zobaczyć jak się bawimy razem hoiem, to wbijać na discorda, gdzie zdam relację!
Tymczasem pa!

PS. Komentować aktualkę i takie tam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *