蘇り其の弐

Lato chyli się ku końcowi, wakacje są już przeszłością, dzieciaczki wróciły do szkół, a Bombowiec po długiej przerwie został wyciągnięty z hangaru.

Czy to już definitywny koniec stagnacji? Czy wrócimy teraz do regularnych akutalek? Będę z Wami brutalnie szczery. Nie wiem. Ostatnie miesiące mocno dały mi się we znaki, zdrowie psychiczne zaliczyło niewidziany od lat dół, do tego okazuje się, że zdrowie fizyczne też nie próżnowało w staczaniu się na dno. Obecnie sytuacja zdaje się być z grubsza opanowana, ale jak długo to potrwa? Życie nauczyło mnie, że każdy spokojny okres to tylko preludium do kolejnego kryzysu. Więc nie będę niczego obiecywał. Następne aktu może uda się wrzucić za dwa tygodnie, jak Pan Bóg przykazał, a może znów czeka nas dwumiesięczna przerwa. Czas pokaże. W ciągu tych dwóch miesięcy miałem momenty, w których byłem o krok od rzucenia tego wszystkiego i zamknięcia grupy. Ale jak widać, zreflektowałem poglądy.

Jak być może zauważyliście, ostatnio skupiam się na robieniu kolejnych rozdziałów „Mojej alkoholowej ucieczki od rzeczywistości”. Takiego trendu możecie się spodziewać w kolejnych tygodniach/miesiącach. Z góry przepraszam fanów innych naszych tytułów, ale mając ograniczone moce, które jestem w stanie poświęcić skanlacji, wolę skupić się na robieniu tych rzeczy, które lubię najbardziej. Tym bardziej że historia bohaterki jest mi wyjątkowo bliska, i w pewnych punktach zbieżna z moją. A jedno zdanie, które padnie w ostatnim bodajże rozdziale, trafia w sedno mojego dotychczasowego życia. Dlatego moim celem obecnie jest zakończenie prac nad tym tytułem, nawet kosztem pozostałych.

Oczywiście, Bombowiec to nie tylko ja, więc zawsze jest nadzieja, że pozostali załoganci przejmą pałeczkę po mnie, i prace nad innymi mangami ruszą nawet bez mojego udziału. Zza kulis mogę zdradzić, że pewne kroki w tym kierunku zostały już poczynione, ale ponieważ ja to nie oni, nic konkretnego obiecywać nie będę. Jak to mówią za oceanem — Stay Tuned!.

Alkohol 3 MD Reader
Alkohol 4 MD Reader

Wróciłem ostatnio znad morza, więc na koniec będzie piosenka o morskiej tematyce:

14 558 myśli w temacie “蘇り其の弐”

 1. Wszystkiego najlepszego z okzji dwóch latek!
  I trzymaj się dzielnie i uparcie jak kroplówka

 2. Niech będzie z Tobą ta optymistyczna myśl, że nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być gorzej. Czyli zawsze jest nienajgorzej.

 3. Zdrowie fizyczne łączy się z psychicznym. Ogarnij to drugie, a pierwsze też się przez to poprawi. Już samo to, że lepiej będziesz spać przez mniejszy stres przez gównianą pracę w biedronce przy szalonej kierowniczce będzie miało efekt.

 4. cheap birth control pills [url=http://birthcontrolpills.pro/#]birth control pills prescription[/url] birth control pills without seeing a doctor

 5. birth control pills prescription [url=https://birthcontrolpills.pro/#]birth control pills buy[/url] price for birth control pills

 6. п»їpaxlovid [url=https://paxlovid.pro/#]paxlovid for sale[/url] paxlovid buy

 7. best canadian pharmacy [url=https://canadianpharm.pro/#]canadian drugs pharmacy[/url] northwest canadian pharmacy

 8. over the counter birth control pills [url=http://birthcontrolpills.pro/#]price for birth control pills[/url] price for birth control pills

 9. medication for ed dysfunction [url=https://edpills24.pro/#]mens ed pills[/url] cheap erectile dysfunction pill